Колектив та учні Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №118 Харківської міської ради Харківської області вітають Вас на нашому сайті!

/Files/images/risunok1_1_1.jpg

Наша адреса: м.Харків,вул. Роганська, буд. 17

Телефон:(0572) 99-01-10

E-mail:sch118@kharkivosvita.net.ua

Одним із найважливіших напрямків модернізації освіти в Україні є перехід до профільного навчання, мета якого сприяти гуманізації навчання, задоволенню освітніх потреб, самоактуалізації особистості школярів, зумовлене зростаючими вимогами суспільства до професійної компетентності майбутніх фахівців, реаліями сучасної соціально-економічної ситуації, коли професійна освіта стає гарантом соціальної стабільності людини, основою соціально-економічного розвитку країни. У нашій школі запроваджено:

Поглиблене вивчення предметів (8-9 класи):

• українська мова;
  • математика

Профілі навчання (10-11 класи):

• філологічний напрям (української філології профіль)
  • природничо-математичний профіль (математичний профіль)

/Files/images/Рисунок1.png

Питання? Відповідь!

рейтинг
відповіді
перегляди
перегляди33
перегляди31
перегляди34
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.