РІЧНИЙ ЗВІТ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАКЛАДУ ОСВІТУ

2023 рік

ЗВІТ Заковоротньої В.А., директора ліцею, перед трудовим колективом та батьківською громадськістю "Про результати керівництва закладом освіти, освітнього процесу в 2022/2023 навчальному році, створення належних умов щодо забезпечення рівного доступу для здобуття якісної освіти учнями Харківської загальноосвітньої школи І-ІІI ступенів №118 Харківської міської ради Харківської області"

Текст доповіді (завантажити)

2022 рік

ЗВІТ Заковоротньої В.А., директора школи, перед трудовим колективом, батьківською громадськістю "Про результати керівництва закладом освіти, освітнього процесу в 2021/2022 навчальному році, створення належних умов щодо забезпечення рівного доступу для здобуття якісної освіти учнями Харківської загальноосвітньої школи І-ІІI ступенів №118 Харківської міської ради Харківської області"
Текст доповіді (завантажити)
Презентація доповіді (перейти за посиланням)

2021 рік

ЗВІТ Заковоротньої В.А., директора школи, перед трудовим колективом, батьківською громадськістю та представниками учнівського колективу "Про результати керівництва закладом освіти, освітнього процесу в 2020/2021 навчальному році, створення належних умов щодо забезпечення рівного доступу для здобуття якісної освіти учнями Харківської загальноосвітньої школи І-ІІI ступенів №118 Харківської міської ради Харківської області, зміцнення і модернізації матеріально-технічної бази закладу освіти та раціональне використання благодійної допомоги, наданої батьківською громадськістю закладу освіти"

2020 рік

ЗВІТ Заковоротньої В.А., директора школи,
перед трудовим колективом, батьківською громадськістю та представниками учнівського колективу "Про результати керівництва закладом освіти, освітнього процесу в 2019/2020 навчальному році, створення належних умов щодо забезпечення рівного доступу для здобуття якісної освіти учнями Харківської загальноосвітньої школи І-ІІI ступенів №118 Харківської міської ради Харківської області, зміцнення і модернізації матеріально-технічної бази закладу освіти та раціональне використання благодійної допомоги, наданої батьківською громадськістю закладу освіти" (завантажити)

2019 рік

"Про результати керівництва закладом освіти, освітнього процесу в 2018/2019 навчальному році, створення належних умов щодо забезпечення рівного доступу для здобуття якісної освіти учнями Харківської загальноосвітньої школи І-ІІI ступенів №118 Харківської міської ради Харківської області, зміцнення і модернізації матеріально-технічної бази закладу освіти та раціональне використання благодійної допомоги, наданої батьківською громадськістю закладу освіти" (ЗАВАНТАЖИТИ)