Управління закладом освіти
2023/2024 навчальний рік
Адміністрація ХЛ №118
Директор ліцею Заковоротня Валентина Анатоліївна За фахом - філолог, викладач української мови та літератури. | |
Заступник директора з навчально-виховної роботи Сидоренко Олена Олександрівна За фахом - філолог, викладач української мови та літератури. | |
Заступник директора з навчально-виховної роботи Кудінова Наталія Микитівна За фахом - учитель музики, керівник академічного хору. | |
Заступник директора з навчально-виховної роботи Бірюкова Наталія Олександрівна За фахом - історик, викладач історії. Спеціаліст вищої категорії, має педагогічне звання "старший учитель" | |
Заступник директора з господарчої роботи Мазур Ніна Олександрівна |
Педагогічна рада
Основний колегіальний орган управління закладу освіти - педагогічна рада, до складу якої входять усі педагогічні працівники ХЛ №118.
Рада закладу
Голова Ради закладу – Ященко Інна Вікторівна
Заступник Голови Ради закладу – Волинець Вікторія Юріївна
Секретар Ради закладу – Хмелевська Людмила Сергіївна
Склад Ради закладу:
Ященко Інна Вікторівна
Волинець Вікторія Юріївна
Хмелевська Людмила Сергіївна
Перерва Наталія Володимирівна
Соколова Аліна Юріївна
Євдокимова Аліна Дмитрівна
Мазур Ніна Олександрівна
Склад батьківської ради комунального закладу "Харківський ліцей № 118 Харківської міської ради"
№ з/п | Прізвище, ім’я, по батькові | Клас |
1 | Котенко Ганна Сергіївна | 1-А |
2 | Швецова Наталія Геннадіївна | 1-Б |
3 | Євель Ольга Василівна | 2-А |
4 | Зуб Олена Анатоліївна | 2-Б |
5 | Жидкова Алла Володимирівна | 3-А |
6 | Самойлова Альона Олександрівна | 3-Б |
7 | Фоміна Євгенія Олександрівна | 4-А |
8 | Пустовіт Валентина Юріївна | 4-Б |
9 | Пересипкіна Олена Миколаївна | 5-А |
10 | Губська Вікторія Олександрівна | 5-Б |
11 | Пилипчук Тетяна Миколаївна | 5-В |
12 | Чельник Анастасія Вікторівна | 6-А |
13 | Семикопенко Юлія Вікторівна | 6-Б |
14 | Переваруха Ірина Іванівна | 7-А |
15 | Кривенька Світлана Юріївна | 7-Б |
16 | Костанецька Тетяна Миколаївна | 8-А |
17 | Цвєткова Наталя Олександрівна | 8-Б |
18 | Кунденко Олеся Вікторівна | 9-А |
19 | Шерстюк Світлана Валеріївна | 9-Б |
20 | Дергунова Інна Михайлівна | 10-А |
21 | В’ялих Євгенія Василівна | 11-А |
22 | Степанова Анастасія В’ячеславівна | 11-Б |